Eesti Rahvusringhäälingu pressiteade

EESTI RAHVUSRINGHÄÄLINGU PRESSITEADE 2.07.2010

5. juulil 2010 purjetab ETV-s teisele hooajale vastu möödunud suvel vaatajate poolt väga soojalt vastu võetud saatesari "Sadam otsib meremeest".
See on lustlik suvine meresaade, mis tõestab, et igas sadamas on lisaks ühele eestlasele veel ka vähemalt üks ukrainlane. Ka sel aastal hoiavad kindla käega kurssi kartmatud maarotid Urmas Vaino ja Anatoli Tafitšuk.


Loe veel

Eesti Rahvusringhäälingu pressiteade

ETV osaleb EL-i projektis „Friendly Island Routes”

19. -20. mail toimub Viimsi vallas Kesk-Läänemere programmi Interreg IVA poolt rahastatava projekti „Friendly Island Routes” avaseminar.


Loe veel

Viimsi Vallavalitsuse pressikutse

From: Mari-Liis Sesmin
Sent: Monday, May 18, 2009 10:10 AM
Subject: Kutse Aegnat ja Naissaart külastam

Pressikutse
18. mai 2009

Austatud ajakirjanik!


Loe veel

Viimsi Vallavalitsuse pressiteade

19. -20. mail toimub Viimsi vallas Kesk-Läänemere Interreg IVA programmi poolt rahastatava projekti „Friendly Island Routes” avaseminar.

Projekti peamine eesmärk on parendada regionaalset konkurentsivõimet mõlemas projekti piirkonnas – Soomes ja Eestis. Selleks töötatakse välja Läänemere ajaloo, pärimuste ja legendidega seotud teenused, veebileht mereturistidele, suveniirid kui ka matkarajad vaatamisväärsuste juurde. Luuakse arengu- ja turundusstrateegia aastateks 2009-2013. Projekt aktiviseerib saarte ja väikesadamate vahelist majandustegevust, mille tulemusena kohalikud ettevõtjad ja elanikud saavad pakkuda mitmekesiseimaid turismiteenuseid aastaringselt.


Loe veel

Eesti Rahvusringhäälingu pressiteade

ETV-s algab 13. juulil 2009 seitsmeosaline suvesaade "Sadam otsib meremeest"

"Sadam otsib meremeest" on lustlik suvine meresaade, mis tõestab, et igas sadamas on lisaks ühele eestlasele veel ka vähemalt üks ukrainlane. Värske meresaate purjedesse puhuvad tuult kartmatud maarotid Anatoli Tafitšuk ja Urmas Vaino.


Loe veel

Viimsi Vallavalitsus
Nelgi tee 1
Viimsi alevik
74001 Harju maakond